0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Македонската фудбалска репрезентација в понеделник ги дознава противниците за мундијалските квалификации

Жрепката за европските квалификации за пласман на Светското првенство 2022 во Катар ќе се одржи в понеделник, а македонската фудбалска репрезентација извлекувањето на групите го чека од четвртиот „шешир“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close