0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Македонска компанија го продуцираше новото официјално анимирано видео за Ед Ширан

Ед Ширан на неговата Фејсбук страница премиерно ја објави стрип-анимацијата за својот последен хит „Bad habits“ зад која во целост стојат македонските креативци од 351 Студио.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close