0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Македонсите фудбалски надежи поразени од Црна Гора

Македонската кадетска фудбалска репрезентација до 17 години загуби  од соодветната селекција на Црна Гора со 1:0 во рамки на вториот контролен натпревар одигран попладнево во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close