0_Web_АктуелноДописници СветОпштествоСторија

Македонката д-р Нина Синицки од Белград е жена змеј – најуспешна жена претприемач во Србија

Овогодишната престижна награда „Цвет за успехот на жена змеј“, титула што над 20 години ја доделува Здружението на деловни жени на Србија за најуспешна жена претприемач во Србија, ја доби Македонката од Белград, д-р Нина Синицки.

Back to top button
Close
Close