0_Македонија.Портал0_Спорт.ПорталОпштествоСпортФудбал

„Македонија на Европско“, нова песна на дуото „ДНК“

Песна посветена на претстојниот настап на македонската фудбалска репрезентација на ЕУРО2020, што од 11 јуни до 11 јули ќе се одржи ширум Европа, објави денеска  популарното музичко дуо „ДНК“.

Back to top button
Close
Close