BotëSvet.Slajder

“Majkrosoft” është një nga donatorët e mëdhenj të fushatës së Bajdenit

Kompania "Majkrosoft" renditet në vendin e katërt për sa i përket donacioneve për fushatën e kandidatit demokrat për president, Xho Bajden, sipas të dhënave nga "OpenSikrets" (OpenSecrets), faqe onllajn që monitoron lëvizjen e parave në raportet e politikave dhe financave të fushatave.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close