0_Sport,PortalBasketbollRezultatetSport.Slajder

Majami e riktheu paqartësinë në serinë finale në NBA

Basketbollistët e Majami Hit e shënuan fitoren e tyre të parë ndaj Los Anxheles Lejkers në finalen e NBA-së dhe nuk lejuan që kampioni të bëhet i qartë pothuaj pas vetëm tre ndeshjeve.

Back to top button
Close
Close