0_Македонија.ПорталОпштествоСервисни информации

Магла на Стража, Ѓавато и Плетвар

Намалена видливост од 30 до 50 метри поради магла утринава има на планинските превои Стража, Ѓавато и Плетвар.

Back to top button
Close
Close