0_Македонија.ПорталГраѓански секторСервисни информации

Магла на Попова Шапка, видливоста намалена од 80 до 100 метри

Намалена видливост од 80 до 100 метри поради магла вечерва има на Попова Шапка, соопшти Автомотосојузот на Македонија. 

Back to top button
Close
Close