Svet.SlajderСветСвет.Портал

Мадуро: САД се закана за светскиот мир

Претседателот на Венецуела, Николас Мадуро  во говорот пред Обединети нации оцени дека САД се закана за мирот во светот

Back to top button
Close
Close