Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

 Мадрид ќе укине дел од рестриктивните мерки

Регионот на Мадрид во текот на неделата ќе почне со укинување на дел од рестриктивните мерки што беа воведени поради Ковид-19, соопштија градските власти

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close