Svet.SlajderСветСвет.Портал

МААЕ: Што побрзо да оживее нуклеарниот договор

Заживување на иранскиот нуклеарен договор мора да се случи во следните недели, изјави денеска генералниот директор на Меѓународната агенција за атомска енергија (МААЕ), Рафаел Маријано Гроси

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close