0_Магазин.ПорталЗанимливости

Мајмун украл телефон и си правел „селфи“

По два дена, мајмунот го вратил телефонот.

Куала Лумпур, 18 септември 2020 (МИА) – Во Малезија, мајмун украл телефон и неколкупати си направил самослик… Закриѕ Роѕи (20), момчето сопственик на телефонот „се пофали“ со тоа на Тик-ток и ги објави сликите.

По два дена, животното го вратило телефонот.

Мајмунот го украл уредот со знакче со јаболко од собата на момчето и во еден миг, се чини дека се обидел да го изеде. си/

Таг
Back to top button
Close
Close