0_Магазин.ПорталСцена

Мајкл Б. Џордан како „Црниот супермен“

Верзијата на Џордан би се сосредоточила на верзијата во која Супермен е црнец, по име Вал-Зод, кој исто така потекнува од планетата Криптон, но од различен универзум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close