БалканБалкан.Портал

Мајките на Сребреница заминаа на изрекување на пресудата на Караџиќ

Мајките на Сребреница заминаа утрово во Хаг, каде утре ќе присуствуваат на изрекувањето на пресудата на Радован Караџиќ.

Back to top button
Close
Close