0_Магазин.ПорталСцена

Луси Лиу проговори за тензичните односи со Бил Мареј

По 20 години, гласините за караницата добија и повеќе тежина. Пред неколку дена, филмаџијата Шон О’Банион, како учесник во снимањето на „Чарливите Ангели“ посведочи како глумецот Бил Мареј ја навредил својата колешка Луси Лиу...

Back to top button
Close
Close