0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Lupço Georgievski në Sofje u takua me Zaharievën

Ish kryeministri dhe lider i VMRO-Popullore, Lupço Georgievski sot ka realizuar takim me ministren për Punë të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zaharieva.

Back to top button
Close
Close