0_Магазин.ПорталДизајн

Луксузна мода: Кучиња во чизми

На горниот дел од чизмите има лента од кожа со долги нишки во неон-зелена боја. Ова ги прави додатоците уште поелегантни.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close