0_Магазин.ПорталДом

Луксузен стан од еден милион евра направен во викторијанска бања

Објектот првично служел како јавна бања во чиишто два базени се полнеле со морска вода. Бањата беше затворена во 1980-тите, кога зданието било претворено во ресторан, а потоа во 2005 година била поделена во четири одделни простории.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close