Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Лукашенко: Не сум светец, но не направив суштински грешки

Претседателот на Белорусија Александар Лукашенко изјави дека за повеќе од 25 години како што е на власт, неговата влада не направила суштински грешки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close