EvropëEvropë.Portal

Lukashenko: Marrëdhëniet midis Moskës dhe Minskut do të zhvillohen në mënyrë dinamike

Marrëdhëniet midis Minskut dhe Moskës edhe më tutje do të zhvillohen në mënyrë dinamike, deklaroi sot presidenti bjellorus Aleksandar Lukashenko.

Back to top button
Close
Close