EvropëSvet.Slajder

Lukashenko: Bjellorusia në këtë kohë të vështirë mori mbështetje nga Rusia dhe Kina

Presidenti i Bjellorusisë, Aleksandar Lukashenko e ka theksuar mbështetjen e Rusisë dhe Kinës në kushte të "presionit të jashtëm mbi Bjellorusinë".

Back to top button
Close
Close