Избрано

Луѓето се давеа, елитата преспа

Политичката елита се чини дека ги „преспа“ сите предупредувања за време на големите поплави, очигледно не верувајќи дека тие ќе се остварат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close