0_Магазин.ПорталЗанимливости

Луѓето јаделе маслинки и пред 6.600 години

Израелски научници пронајдоа докази дека луѓето почнале да јадат маслинки 4.000 години порано отколку што се сметаше досега.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close