0_Магазин.ПорталЗанимливости

Луѓе што го напуштиле Фејсбук, говорат за позитивните последици

Откако го сторив тоа, спијам подобро и умот ми е поодморен. Се чувствувам помалку вознемирена и помалку нервозна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close