0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

ЛШ во ракомет: Барселона преку Нант на Лазаров до финале против Алборг

Во финалето на годинешното издание на ракометната Лига на шампиони (ЛШ) утре во Келн ќе играат Барселона и Алборг, откако шпанскиот тим со 31:26 го совлада француски Нант, додека данската екипа приреди изненадување, совладувајќи го ПСЖ со 35:33

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close