0_Maqedoni.PortalPartitë politike

LSDM: VMRO-DPMNE-ja vazhdon me bllokada të ligjeve të rëndësishme për shëndetësinë, mbrojtjen dhe arsimin

Deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk heqin dorë nga bllokadat në Kuvend të ligjeve të rëndësishme për qytetarët dhe shtetin për shkak të interesave personale dhe të ngushta partiake të Hristijan Mickoski.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close