0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPartitë politikePolitikë

LSDM në kongres onllajn do të zgjedhë zëvendëskryetarin dhe anëtarë të Këshillit qendror dhe atij Mbikëqyrës

Lidhja Socialdemokrate sot në kongres onllajn duhet të zgjedhë zëvendëskryetarin e partisë, anëtarë të Këshillit qendror dhe anëtarë të Këshillit mbikëqyrës.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close