EvropëEvropë.Portal

Londra e zhgënjyer me BE-në, por nuk e përjashton marrëveshjen për Bregzitin 

Britania e Madhe është e zhgënjyer me kërkesën e BE-së që Londra të bëjë lëshime më të mëdha për të arritur marrëveshje tregtare, por ne jemi afër arritjes së një marrëveshje dhe kjo mund të ndodhë, deklaroi Ministri për Punë të Jashtme, Dominik Rab duke i komentuar përfundimet e samitit të BE-së për Bregzitin.

Back to top button
Close
Close