0_Магазин.ПорталПатувања

Лондонската уникатна улица „Сесил корт“ со мноштво книжарници и антикварници

Ул. „Сесил Корт“ е како скриен скапоцен камен, бидејќи се наоѓа во област во центарот на Лондон каде што владее мирна и пријатна атмосфера. Зградите се направени кон крајот на 19. век, а прошетка по улицата изгледа како поглед низ минатото на британската престолнина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close