0_Web_АктуелноSvet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Лондон со порака до ЕУ: Договорот за Брегзит нема да трае вечно

-Договорот е договор, но не е нешто што ќе трае вечно, изјави Квартенг за „Скај“. „Беше флексибилен и сакаме да функционира полесно“, додаде тој.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close