Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Лондон: Преговорите за Брегзит напредуваат, но за важните теми се уште нема договор

Овонеделните преговори за Брегзит напрадуваа во некои области, но и понатаму се присутни разликите за важните теми, изјави портпаролот на британскиот премиер Борис Џонсон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close