0_Web_АктуелноДописници МКДОпштествоОпштински вести

Локалниот пат за село Ростуше се асфалтира, затворен за сообраќај од 09 до 17:00 часот

Локалниот пат за село Ростуше денеска од 09:00 до 17:00 часот ќе биде затворен за сообраќај поради асфалтирање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close