FutbollRezultatetSport.Slajder

LK: Roma dhe PSZH-ja me përparësi pas ndeshjeve të para në 1/8 e finales në LK

Roma dhe Pari Sen Zhermeni kanë shënuar fitore në ndeshjet e para në 1/8 e finales në Ligën e kampionëve.

Back to top button
Close
Close