0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

LK: Reali i pamëshirshëm ndaj Galatasarajit, Totenhemi mund Zvezdën në Beograd

Real Madridi nuk  tregoi mëshirë dhe e mundi Galatasarajin me 6:0 në ndeshjen e grupit "A" në Ligën e kampionëve, të luajtur në "Santiago Bernabeu".

Back to top button
Close
Close