0_Sport,PortalFutboll

Liverpuli është i gatshëm për shkëmbimin Lovren-Kulibali me pagesë shtesë

Sulmuesi i Napolit, Kalidu Kulibali mund të shkojë në Liverpul, transmeton "Tutosport".

Liverpul, 29 qershor 2020 (MIA) – Sulmuesi i Napolit, Kalidu Kulibali mund të shkojë në Liverpul, transmeton “Tutosport”.

Sipas burimit, klubi anglez zhvillon betejë për 28 vjeçarin nga Senegali. Nga Liverpuli janë të gatshëm në mënyrë shtesë t’i ofrojnë kushte më të mira sulmuesit të Napolit, Dejan Lovren.

Këtë sezon Lovren ka luajtur 14 ndeshja në të gjitha turniret në të cilat ka arritur gol dhe ka bërë një asistim. sn/

Таг
Back to top button
Close
Close