0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Liverpuli e fitoi Superkupën e Evropës pas dramës së madhe dhe penaltive

Liverpuli e fitoi Superkupën e katërt evropiane në historinë e vet, pasi fitoi me rezultat 5:4 (2:2 në kohën e rregullt), pas penaltive në "Vodafon arena" në Stamboll.

Back to top button
Close
Close