0_Sport,PortalFutbollRezultatet

Liverpuli dhe Porto në fazën eliminatore në Ligën e kampionëve

Liverpuli dhe Porto mbrëmë e kaluan fazën e grupeve në Ligën e kampionëve, duke iu bashkangjitur në fazën eliminatore Çellsit, Bajernit të Munihut, Mançester Sitit, Seviljës, Barselonës dhe Juventusit.

Back to top button
Close
Close