0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Ливерпул се засили со Французинот Конате

Англискиот прволигаш Ливерпул го потврди денеска првото засилување во своите денеска за следната сезона со трансферот на Ибрахим Конате од бундеслигашот Лајпциг.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close