0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Ливерпул го освои Суперкупот на Европа по голема драма и пенали

Европскиот шампион и освојувачот на Лига Европа одиграа спектакуларен дуел со периоди на доминација и еден куп голови

Back to top button
Close
Close