0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Ливерпул го донесе Дејвис, пристигнува и Кабак

Ливерпул на последниот ден од зимскиот преоден рок најде решение за одбранбената линија, ослабена поради бројните повреди, со ангажирање на дефанзивецот на второлигашот Престон, Бен Дејвис и турскиот стопер Озан Кабак од бундеслигашот Шалке.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close