0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Лишени од слобода скопјанец и лице од Турција поради пронајдена марихуана

На подрачјето на Центар, полициски службеници од СВР Скопје вчера ги лишиле од слобода Е.О.А.(24) од Р.Турција и И.Б.(19) од Скопје, бидејќи при преглед кај нив била пронајдена марихуана.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close