Дописници МКДОпштински вести

Лишени од слобода две лица кои нападнаа и избодеа со нож сопственик на кафе бар во Дебар

По не цели осум часа од инцидентот што се случи вчера околу 10 часот во кафе бар во строгиот центар на Дебар лишени од слобода се две лица, информираше Стефан Димоски,портпарол на Секторот за внатрешни работи-Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close