0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Лишена од слобода кичевчанка поради пронајдена дрога

Полициски службеници од Полициската станица Кичево синоќа ја лишиле од слобода Љ.М.(26) од Кичево. При претрес во нејзиниот дом, извршен со судска наредба, била пронајдена и одземена марихуана.

Back to top button
Close
Close