0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

Lilard u bë lojtari i katërt në historinë e NBA me 16.000 pikë dhe 4.000 asistime për nëntë sezone

Basketbollisti i Portlandit, Damijan Lilard u bë lojtari i katërt në historinë e NBA +me 16.000 pikë dhe 4.000 asistime në nëntë sezonet e tij të para.

Back to top button
Close
Close