0_Спорт.ПорталФудбал

Лигата на шампиони утре ги добива првите четвртфиналисти

Првите реванш осминафинални натпревари во Лигата на шампиони (ЛШ) се на програмата утре, кога Јувентус го пречекува Порто со негатива од 1:2 од првиот натпревар, додека Борусија Дортмунд со предност од 3:2 е домаќин на Севиља.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close