СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Лидерот на демократите во Сенатот вели дека Трамп мора да биде веднаш отстранет од функцијата

„Овој претседател не треба да ја извршува функцијата ниту ден подолго“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close