0_Македонија.ПорталГраѓански сектор

Лице в лице со промоција на 43-то издание на списанието за одржлив развој, посветено на човековите права

Платформата за одржлив развој „Лице в лице“, вечерва од 19 часот, го промовира своето ново, 43-то издание на списанието за одржлив развој посветено на човековите права.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close