0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

“Libra dhe mësim duhet të ketë” të shtunën në marsh në Shkup dhe protesta të qeta nëpër qytete

Iniciativa qytetare “Libra dhe mësim duhet të ketë” të shtunën do të mbajë marsh në Shkup dhe protesta të qeta nëpër qytetet tjera, paralajmëruan sot në konferencë për shtyp, e cila u mbajt para Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës.

Back to top button
Close
Close