BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Libani dhe Izraeli arritën marrëveshje historike për bisedime indirekte

Libani dhe Izraeli kanë arritur marrëveshje për kornizën e bisedimeve indirekte me ndërmjetësim të SHBA-së, për kontestin shumëvjeçar lidhur me kufirin detar midis dy vendeve, kumtuan sot dy palët.

Back to top button
Close
Close